Vážení obchodní přátelé,

firma GLASS MONT, spol. s r.o. byla založena v roce 2008. Přestože byla společnost založena teprve nedávno, své bohaté zkušenosti čerpá z let 1997-2008, kdy se poprvé tato firma objevila na trhu pod názvem GLASS PAPR.

Firma GLASS MONT, spol. s r.o. působí v  místě jejího sídla Praze a okolí a dále v Ústeckém kraji, kde má již svoji provozovnu v Otvicích (okr. Chomutov). V současnosti rozšiřuje působnost na střední Moravě v okrese Olomouc, kde je zřizována  nová pobočka.

Hlavní činnost zaměřuje především na zasklívání balkonů a lodžií, dodávku a montáž plastových oken, zakázkovou výrobu zimních zahrad, skleníků a tímto související klempířskou a zámečnickou výrobu. Naší prioritou je odvedení kvalitní práce při využití špičkových materiálů předních renomovaných značek - podložených certifikátem kvality ISO. Důraz klademe i na technické zázemí firmy, které zajišťuje společnost WURTH, HILTI a v neposlední řadě zvyšování kvalifikace našich zaměstnanců. Pro naše vážené zákazníky, má tato filozofie tento výsledek:
Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis spojený s poradenskou činností a s možností zajištění kompletní projektové dokumentace.
Mezi Naše významné obchodní partnery patří tyto společnosti:
V případě zájmu nás kontaktujte a my Vás budeme rádi informovat o nejvhodnějším řešení právě pro Vás.